Kontakt/Medarbetare

 

Godkända och Auktoriserade revisorer

Mikael Johansson

Godkänd revisor sedan 1990

026-457 35 61, 070-604 16 18

mikael.johansson@aktivrevision.se

Per Niward

Godkänd revisor sedan 2002

026-457 35 62, 070-604 16 19

per.niward@aktivrevision.se

 

 Linda Löfgren Andersson

 Auktoriserad revisor sedan 2005

 026-457 35 63, 070-604 16 09

 linda.lofgren@aktivrevision.se

Joan Bandert

Auktoriserad revisor

026-457 35 76, 070-206 05 27

joan.bandert@aktivrevision.se

 

Mats Svedberg

Auktoriserad revisor

026-457 35 68, 070-604 16 01

mats.svedberg@aktivrevision.se




Revisorer

Johanna Berg

026-457 35 77

johanna.berg@aktivrevision.se

Stefan Mattson  

026-457 35 74 

stefan.mattsson@aktivrevision.se



Rebecca Norman

026-457 35 70

rebecca.norman@aktivrevision.se







Redovisningschef

Ingalill Lindholm

026-457 35 66

ingalill.lindholm@aktivrevision.se


                                                                

 

  


                                  

Auktoriserade Redovisningskonsulter 

 Patrik Larsson

 Auktoriserad redovisningskonsult FAR

 026-457 35 64, 070-595 77 73

 patrik.larsson@aktivrevision.se

Helena Hellgren

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

026-457 35 65, 070-219 23 63

helena.hellgren@aktivrevision.se

     

 Sofia Larsson

 Auktoriserad redovisningskonsult FAR

 026-457 35 67, 070-224 00 77

 sofia.larsson@aktivrevision.se       



     


  

Redovisningskonsulter

 Maria Sahlberg

 026-457 35 78

 maria.sahlberg@aktivrevision.se

 Anna Wahlström

 026-457 35 71

 anna.wahlstrom@aktivrevision.se


 Daniel Åhman

 026-457 35 72

 daniel.ahman@aktivrevision.se

  Martina Ahlqvist

  026-457 35 73

  martina.ahlqvist@aktivrevision.se

 

 


 Helen Elofsson

 026-457 35 75

 helen.elofsson@aktivrevision.se           

                                       Frida Eriksson

                                       026-457 35 60

                                       frida.eriksson@aktivrevision.se

 

 


Lokaler

 

Våra lokaler finns på Norra Skeppargatan 2. Kontoret är bemannat kl 8-17 med lunchstängt kl 11:30-12:30.